Po co piszę tego bloga

Blog o wzroście człowieka
4
(4)

Samo życie podsunęło mi pomysł zajęcia się niełatwym tematem wzrostu. Jako facet niewysoki wiem, jak bardzo potrzebna jest tego typu strona. Powinniśmy się wspierać, wymieniać poglądami i opiniami. Szczególnie na mężczyzn wywierana jest presja wzrostu. Na wielu płaszczyznach społeczeństwo faworyzuje wyższe osoby, wtrącając niskich w mniej przyjemne ramy.

Stronę dedykuję wszystkim osobom, które matka natura nie obdarzyła zbyt hojnie wysokością. To jednak wcale nie powód do płaczu i lamentu, o czym będę usilnie przekonywał 🙂

Właśnie tutaj znajdziesz rzetelne informacje:

Mity na temat zwiększania wzrostu

Istnieje mnóstwo internetowych poradników obiecujących urośnięcie w każdym wieku. Nie wszystkie mówią prawdę. Wielu autorów pomija istotne fakty.

Fakty i sposoby na urośnięcie poparte wynikami badań naukowych

Przez ostatnie lata szukałem najskuteczniejszych sposobów na dodanie sobie kilku centymetrów. Udało mi się zebrać wyniki publikacji naukowych mówiących o podwyższaniu stężenia hormonu wzrostu itp.

Osobiste przemyślenia, ciekawostki itp.

Postaram się nikogo z was nie zanudzić i w sposób ciekawy pisać o wzroście.

Oceń wpis

Średnia oen 4 / 5. Ilość ocen: 4

Bądź pierwszy i oceń artykuł!

Tagged under:

12 Comments

 • Darian Odpowiedz

  Witam mam 17 lat za 2.5 miesiąca i 171 wzrostu i chciałbym zakupić e-book i chciał bym się dowiedzieć ile urosnę mniej-więcej po wykorzystaniu metod z e-booku wzrost moich rodziców to mama 162 a tata 164 brat 176.5 ma 18 lat a od 16 urusł 2.5 cm. Ja od ukończenia 16 lat urosłem 4 cm. Mój wzrost na przestrzeni lat to: 16-167 cm 15-162.5 cm 14-156 cm 13-148.5 12-141.5 cm mam nadwagę od 8 lat i warzę 75 kg czy ma to wpływ na wzrost. Od 2 miesięcy zarzywam MK-677(ibutamoren) czy to nie przeszkodzi w zwiększeniu wzrostu albo go wspomoże? Czy to możliwe żebym urusł 5 cm do 25 a jak nie to ile mugł bym jeszcze urosnąć?

  • Alan Rybczyński Odpowiedz

   5 centymetrów w tym wieku to realny wynik. Ile urośniesz – tego nie da się przewidzieć. Nie wiem jaki wpływ ma ten suplement na Twój organizm i czy faktycznie pobudza HGH. Trzeba by przeprowadzić badania krwi. W swoim programie polecam naturalne sposoby na zwiększenie hormonu wzrostu. Istnieje do tego bardzo duża ilość metod. Już zwykła „sesja oddechowa” może zwiększyć hormon wzrostu 10-krotnie (badania). Nie rozumiem, dlaczego na wszystko szukać pomocy w tabletkach.

 • M1 Odpowiedz

  Witam napisał pan o Mikrouszkodzeniach a mógłby pan poddać sposoby na te mikrouszkodzenia
  czy jest sposób operacyjny na to ?

  • Alan Rybczyński Odpowiedz

   Witam. Ta technika wymaga dużej ostrożności i znajomości anatomii, dlatego samodzielnie wykonywana jest ryzykowna. Szczegóły znajdują się w aktualnej wersji e-booka. Z nowym wydaniem będą usunięte metody stricte dla osób dorosłych.

 • Dorota Odpowiedz

  Hej! Mam do ciebie pytanie, czy są w Polsce jakieś ebooki oszustów, o których mówisz? Nie chciałabym na nie trafić

  • Alan Rybczyński Odpowiedz

   Niestety można znaleźć w Polsce ebooki, gdzie teorie są naciągane, sprawdzalność metod na zasadzie placebo. Tzw. „dowody naukowe” bez źródeł, historie wyssane z palca itp., ale nie mogę podać jakie – ustawa o ochronie konkurencji.

 • Sebastian Odpowiedz

  Ile autorowi udał się urosnąć.Chciałbym się dowiedzieć czy mu się udało?

  • Alan Rybczyński Odpowiedz

   Około 1-2 cm z tego co pamiętam, z tym, że wtedy nie skupiałem się na wzroście i nie miałem dostępu do takiej wiedzy jak teraz. Po 19-stce zacząłem uprawiać sport, dopiero koło 21 lat chciałem urosnąć, ale trafiałem na ebooki oszustów.. straciłem czas, kasę i chęci. Dłuższy czas zbierałem wiarygodny materiał żeby pomagać innym i chcę to rozwijać dalej, ale jednocześnie cieszę się swoim wzrostem, mam swoje życie, cele i ważniejsze sprawy od paru centymetrów. Oby szczerość była w cenie, nie chcę być kolejny obrotnym kłamcą.

  • Agnieszka Odpowiedz

   Witam,
   Mam 15.5 letniego syna. Obecnie ma 164cm wzrostu. Od wieku niemowlęcego stwierdzono u Niego silną alergię skórną, dziwną i pokarmową. Z powodu alergii nie spał ma bardzo ubogą dietę. Na dodatek ja mam 154cm wzrostu A mąż 176cm. Czy istnieją jakieś możliwości pobudzenia hormonu wzrostu? Obecnie staną i nie rośnie

   • Alan Rybczyński Odpowiedz

    Wysłałem odpowiedź na Twój e-mail.

 • Adam Odpowiedz

  Brawo. Gratulacje dla autora

 • Artur Odpowiedz

  Fajnie że powstała taka strona, sam mam 173 i wiem co to jest być niskim mężczyzną gdzie większość moich kolegów ma ponad 180cm. Mam nadzieje że strona będzie szła w tym kierunku uswiadomić wszystich ze niski wzrost to nic złego 🙂

Pytania dotyczące tego, ile możesz urosnąć - Skontaktuj się ze mną

Leave a Reply

Your email address will not be published.