O stronie

Chyba większość z nas wolałaby być wyższa od innych. Wśród rodziny, w pracy i na ulicy idealny wzrost jest subiektywny. Jednak niektórzy twierdzą, że wysokość ich ogranicza i ma nad nimi kontrolę. Obecnie niscy ludzie (zwłaszcza mężczyźni) mogą czuć presję społeczną na punkcie własnego wzrostu. To nie fair, ale osoby wyższe codziennie doświadczają różnych przywilejów tylko z powodu postury, na przykład w sferze relacji partnerskich lub finansów.

Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka, bycie krótkim może powodować stres emocjonalny docierający do podświadomości. Rozglądając się dookoła, zawsze znajdziesz osobę wyższą od Ciebie, więc jedyne wyjście, to odpuścić wewnętrzną walkę. Bez względu na centymetry, zaakceptuj siebie takim, jakim jesteś i już teraz czuj się ŚWIETNIE we własnej skórze.

„Kiedy Bóg chce ci zrobić podarunek, zwykle opakowuje go w kłopot. Im większy podarunek otrzymujesz, tym większym kłopotem Bóg go maskuje.” (codzienne „problemy” są lekcją dla człowieka) – Norman Vincent Peale

Dziesiątki osób nadal nie mają pojęcia o tym, że na wzrost (zwłaszcza w pierwszych latach życia) mamy ogromny wpływ, pomimo genetyki. Jeśli jesteś dzieckiem lub osobą młodą do 21 roku życia, warto wykorzystać i zmaksymalizować indywidualny potencjał wzrostu. Istnieją kroki, dzięki którym każdy młody człowiek stanie się nieco wyższy lub osiągnie WYMARZONY wzrost.

Sekretne metody dla idiotów” zastąpiono praktycznymi sposobami opartymi o badania i osiągnięcia współczesnej nauki. Na stronie JakUrosnąć.pl znajdziesz informacje pomagające zwiększyć wzrost dzieci i młodzieży. Dzielę się tutaj technikami takimi, jak m.in. aktywność fizyczna, ćwiczenia rozciągające, odżywianie czy odpowiedni sen. Największe efekty nie przychodzą „od tak” z dnia na dzień, ale poświęcenie, determinacja i cierpliwość przynoszą upragniony sukces.

„Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące.” – Albert Camus


Życzę samych sukcesów!
Alan

Oceń wpis

Średnia oen 5 / 5. Ilość ocen: 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł!